"vegan"

140 Results

Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Search Results

Sort by
  • Bitchin' Pesto Sauce, 8 Ounce

    Bitchin' Pesto Sauce, 8 OunceOpen product description

    $8.49
    $1.06/oz
  • Ben & Jerry's Non-Dairy Frozen Dessert, "Milk" & Cookies, 16 Ounce
    Member Price

    Ben & Jerry's Non-Dairy Frozen Dessert, "Milk" & Cookies, 16 OunceOpen product description

    $7.49
    was $8.29
    $0.47/oz
  • Ginger People Original Chewy Ginger , 3 Ounce
    Member Price

    Ginger People Original Chewy Ginger , 3 OunceOpen product description

    $4.59
    was $4.99
    $1.53/oz
  • Maya Kaimal Organic Green Split Peas with Spinach, 10 Ounce

    Maya Kaimal Organic Green Split Peas with Spinach, 10 OunceOpen product description

    $6.99
    $0.70/oz
  • Ulu Mana Ulu Chips, Cool Lime, 3.5 Ounce
    Member Price

    Ulu Mana Ulu Chips, Cool Lime, 3.5 OunceOpen product description

    $7.99
    was $8.99
    $2.28/oz
  • Gluten Free Bites, Coconut Cashew Crunch, 4 Ounce
    Member Price

    Gluten Free Bites, Coconut Cashew Crunch, 4 OunceOpen product description

    $6.49
    was $7.29
    $1.62/oz
  • GoMacro Organic Macrobar, Sunflower Butter, Chocolate, 2.3 Ounce
    Member Price

    GoMacro Organic Macrobar, Sunflower Butter, Chocolate, 2.3 OunceOpen product description

    $3.99
    was $4.49
    $1.73/oz
  • Laird Superfood Creamer, Original, 8 Ounce
    Member Price

    Laird Superfood Creamer, Original, 8 OunceOpen product description

    $11.59
    was $13.99
    $1.45/oz
  • Laird Superfood Turmeric Creamer, 8 Ounce
    Member Price

    Laird Superfood Turmeric Creamer, 8 OunceOpen product description

    $11.59
    was $13.99
    $1.45/oz
  • Naked Pure Smoothie, Strawberry Banana, 15.2 Ounce

    Naked Pure Smoothie, Strawberry Banana, 15.2 OunceOpen product description

    $5.79
    $0.38/oz
  • Sugarfina Prosecco Frosecco Sm, 1 Each

    Sugarfina Prosecco Frosecco Sm, 1 EachOpen product description

    $8.95
  • MorningStar Farms Chicken Patties, Original, 10 Ounce
    Member Price

    MorningStar Farms Chicken Patties, Original, 10 OunceOpen product description

    $7.99
    was $8.99
    $0.80/oz
  • Earth Balance Organic Whipped Buttery Spread, 13 Ounce
    Member Price

    Earth Balance Organic Whipped Buttery Spread, 13 OunceOpen product description

    $8.49
    was $8.99
    $0.65/oz
  • GoMacro Organic Macrobar, Banana & Almond Butter, 2.3 Ounce
    Member Price

    GoMacro Organic Macrobar, Banana & Almond Butter, 2.3 OunceOpen product description

    $3.99
    was $4.49
    $1.73/oz
  • Fisher Chef's Naturals Chopped Walnuts, 10 Ounce
    Member Price

    Fisher Chef's Naturals Chopped Walnuts, 10 OunceOpen product description

    $8.79
    was $11.49
    $0.88/oz
  • Amy's Low Sodium Minestrone Soup, 14.1 Ounce

    Amy's Low Sodium Minestrone Soup, 14.1 OunceOpen product description

    $7.09
    $0.50/oz
  • Sweet 'N Low Sweetener, 50 Each
    Member Price

    Sweet 'N Low Sweetener, 50 EachOpen product description

    $2.49
    was $2.69
    $0.05 each
  • MadeGood Granola Bar Birthday Cake, 4.25 Ounce
    Member Price

    MadeGood Granola Bar Birthday Cake, 4.25 OunceOpen product description

    $6.29
    was $6.99
    $1.48/oz
  • Simple Mills Double Chocolate Cookies, 5.5 Ounce

    Simple Mills Double Chocolate Cookies, 5.5 OunceOpen product description

    $7.29
    $1.33/oz
  • So Delicious Coconutmilk Yogurt, Vanilla , 5.3 Ounce

    So Delicious Coconutmilk Yogurt, Vanilla , 5.3 OunceOpen product description

    $3.49
    $0.66/oz
  • So Delicious Coconutmilk Yogurt, Strawberry Banana , 5.3 Ounce

    So Delicious Coconutmilk Yogurt, Strawberry Banana , 5.3 OunceOpen product description

    $3.49
    $0.66/oz
  • Sugarfina Heavenly Sours, Small, 1 Each

    Sugarfina Heavenly Sours, Small, 1 EachOpen product description

    $8.95
  • Amy's Roasted Sweet Potato and Coconut Curry, 8.3 Ounce

    Amy's Roasted Sweet Potato and Coconut Curry, 8.3 OunceOpen product description

    $9.49
    $1.14/oz
  • Drappier Brut Premier Cru, 750 Millilitre

    Drappier Brut Premier Cru, 750 MillilitreOpen product description

    $49.99
    $0.07/ml
  • Drappier Brut Premier Cru, 750 Millilitre
    Member Price

    Drappier Brut Premier Cru, 750 MillilitreOpen product description

    $46.99
    was $49.99
    $0.06/ml
  • MadeGood Granola Bars, Mixed Berry, 5.1 Ounce
    Member Price

    MadeGood Granola Bars, Mixed Berry, 5.1 OunceOpen product description

    $6.29
    was $6.99
    $1.23/oz
  • Fruit Bliss Organic Turkish Figs, 5 Ounce

    Fruit Bliss Organic Turkish Figs, 5 OunceOpen product description

    $8.79
    $1.76/oz
  • Silk Original Coconutmilk, 64 Ounce
    Member Price

    Silk Original Coconutmilk, 64 OunceOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $0.12/oz
  • Amy's Golden Lentil Soup, 14.4 Ounce

    Amy's Golden Lentil Soup, 14.4 OunceOpen product description

    $7.09
    $0.49/oz
  • MadeGood Crispy Square Strawberry, 28.08 Ounce
    Member Price

    MadeGood Crispy Square Strawberry, 28.08 OunceOpen product description

    $5.29
    was $5.59
    $0.19/oz