Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Search Results

Sort by
  • Sinaloa Kauai Restaurant Style Tortilla Chips, 8 Ounce
    Member Price

    Sinaloa Kauai Restaurant Style Tortilla Chips, 8 OunceOpen product description

    $5.19
    was $6.19
    $0.65/oz
  • Sinaloa Tortilla Chips, Sea Salt, Honolulu Rounds, 8 Ounce
    Member Price

    Sinaloa Tortilla Chips, Sea Salt, Honolulu Rounds, 8 OunceOpen product description

    $5.19
    was $6.19
    $0.65/oz
  • Snyder's Mini Pretzels, Family Size, 16 Ounce
    Member Price

    Snyder's Mini Pretzels, Family Size, 16 OunceOpen product description

    $4.99
    was $5.59
    $0.31/oz
  • Snyder's of Hanover Honey Braided Twist Pretzel, 12 Ounce
    Member Price

    Snyder's of Hanover Honey Braided Twist Pretzel, 12 OunceOpen product description

    $4.99
    was $5.59
    $0.42/oz
  • Snyder's Pretzel Sticks, Family Size, 16 Ounce
    Member Price

    Snyder's Pretzel Sticks, Family Size, 16 OunceOpen product description

    $4.99
    was $5.59
    $0.31/oz
  • Stacy's Baked Parmesan Garlic & Herb Pita Chips, 7.33 Ounce
    Member Price

    Stacy's Baked Parmesan Garlic & Herb Pita Chips, 7.33 OunceOpen product description

    $5.49
    was $6.29
    $0.75/oz
  • Stacy's Pita Chips Jalapeno, 7.33 Ounce
    Member Price

    Stacy's Pita Chips Jalapeno, 7.33 OunceOpen product description

    $5.49
    was $6.29
    $0.75/oz
  • Stacy's Simply Naked Pita Chips, 7.33 Ounce
    Member Price

    Stacy's Simply Naked Pita Chips, 7.33 OunceOpen product description

    $5.49
    was $6.29
    $0.75/oz
  • Stellar Pretzel Braids Bold & Herby, 12 Ounce
    Member Price

    Stellar Pretzel Braids Bold & Herby, 12 OunceOpen product description

    $7.79
    was $8.79
    $0.65/oz
  • Stellar Pretzel Braids Maui Monk, 12 Ounce
    Member Price

    Stellar Pretzel Braids Maui Monk, 12 OunceOpen product description

    $7.79
    was $8.79
    $0.65/oz
  • SunChips Whole Grain Garden Salsa Chips, 7 Ounce

    SunChips Whole Grain Garden Salsa Chips, 7 OunceOpen product description

    $6.49
    $0.93/oz
  • SunChips Whole Grain Original Chips, 7 Ounce

    SunChips Whole Grain Original Chips, 7 OunceOpen product description

    $6.49
    $0.93/oz
  • SunChips, French Onion, 7 Ounce

    SunChips, French Onion, 7 OunceOpen product description

    $6.49
    $0.93/oz
  • Synder's Honey Mustard & Onion Pieces, 11.25 Ounce
    Member Price

    Synder's Honey Mustard & Onion Pieces, 11.25 OunceOpen product description

    $4.99
    was $5.59
    $0.44/oz
  • Takis Blue Heat Hot Chili Pepper Tortilla Chips, 9.9 Ounce
    Member Price

    Takis Blue Heat Hot Chili Pepper Tortilla Chips, 9.9 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.79
    $0.61/oz
  • Takis Blue Heat Hot Chili Pepper Tortilla Chips, 3.25 Ounce
    Member Price

    Takis Blue Heat Hot Chili Pepper Tortilla Chips, 3.25 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.49
    $0.92/oz
  • Takis Chile Limon 3.25oz, 3.25 Ounce
    Member Price

    Takis Chile Limon 3.25oz, 3.25 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.49
    $0.92/oz
  • Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips, 9.9 Ounce
    Member Price

    Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips, 9.9 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.79
    $0.61/oz
  • Takis Fuego Rolls Hot Chili Pepper & Lime Flavored Spicy Tortilla Chips, 3.25 Ounce
    Member Price

    Takis Fuego Rolls Hot Chili Pepper & Lime Flavored Spicy Tortilla Chips, 3.25 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.49
    $0.92/oz
  • Takis Jalepeno 3.25oz, 3.25 Ounce
    Member Price

    Takis Jalepeno 3.25oz, 3.25 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.49
    $0.92/oz
  • Takis Pix Fuego 2.85oz, 2.85 Ounce
    Member Price

    Takis Pix Fuego 2.85oz, 2.85 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.49
    $1.05/oz
  • Terra Original Exotic Vegetable Chips, 5 Ounce

    Terra Original Exotic Vegetable Chips, 5 OunceOpen product description

    $6.89
    $1.38/oz
  • The Good Crisp Aged White Cheddar, 8 Ounce
    Member Price

    The Good Crisp Aged White Cheddar, 8 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.59
    $0.75/oz
  • The Good Crisp Jalapeno, 5.6 Ounce
    Member Price

    The Good Crisp Jalapeno, 5.6 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.59
    $1.07/oz
  • The Good Crisp Original, 5.6 Ounce
    Member Price

    The Good Crisp Original, 5.6 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.59
    $1.07/oz
  • The Good Crisp Outback BBQ, 5.6 Ounce
    Member Price

    The Good Crisp Outback BBQ, 5.6 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.59
    $1.07/oz
  • The Good Crisp Sea Salt Vinegar, 5.6 Ounce
    Member Price

    The Good Crisp Sea Salt Vinegar, 5.6 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.59
    $1.07/oz
  • The Good Crisp Sour Cream and Onion, 5.6 Ounce
    Member Price

    The Good Crisp Sour Cream and Onion, 5.6 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.59
    $1.07/oz
  • Torres Black Truffle Premium Potato Chips, 125 Gram
    Member Price

    Torres Black Truffle Premium Potato Chips, 125 GramOpen product description

    $7.99
    was $8.99
    $0.06/g
  • Torres Chips Black Truffle, 125 Gram
    Member Price

    Torres Chips Black Truffle, 125 GramOpen product description

    $7.99
    was $8.99
    $0.06/g