Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Search Results

Sort by
  • Loloyum Snack Mix Matcha, 6 Ounce
    Member Price

    Loloyum Snack Mix Matcha, 6 OunceOpen product description

    $7.49
    was $7.89
    $1.25/oz
  • Loloyum Snack Mix Original, 6 Ounce
    Member Price

    Loloyum Snack Mix Original, 6 OunceOpen product description

    $7.49
    was $7.89
    $1.25/oz
  • Lorenz Crunch Chips with Paprika, 6.17 Ounce

    Lorenz Crunch Chips with Paprika, 6.17 OunceOpen product description

    $6.99
    $1.13/oz
  • Love Corn Salt & Vinegar, 4 Ounce
    Member Price

    Love Corn Salt & Vinegar, 4 OunceOpen product description

    $4.99
    was $5.29
    $1.25/oz
  • Love Corn Sea Salt, 4 Ounce
    Member Price

    Love Corn Sea Salt, 4 OunceOpen product description

    $4.99
    was $5.29
    $1.25/oz
  • Lundberg Family Farms Organic Brown Rice Cakes, Lightly Salted, 8.5 Ounce
    Member Price

    Lundberg Family Farms Organic Brown Rice Cakes, Lightly Salted, 8.5 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.79
    $0.70/oz
  • Lundberg Family Farms Organic Brown Rice Cakes, Salt-free, 8.5 Ounce
    Member Price

    Lundberg Family Farms Organic Brown Rice Cakes, Salt-free, 8.5 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.79
    $0.70/oz
  • Lundberg Organic Rice Cakes, Wild Rice, Lightly Salted, 8.5 Ounce
    Member Price

    Lundberg Organic Rice Cakes, Wild Rice, Lightly Salted, 8.5 OunceOpen product description

    $5.99
    was $6.79
    $0.70/oz
  • Maebo One Ton Chips, 4 Ounce
    Member Price

    Maebo One Ton Chips, 4 OunceOpen product description

    $6.49
    was $7.49
    $1.62/oz
  • Maika'i Native Andean Potato Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Maika'i Native Andean Potato Chips, 5 OunceOpen product description

    $3.50
    was $3.99
    $0.70/oz
  • Maika'i Veggie Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Maika'i Veggie Chips, 5 OunceOpen product description

    $3.50
    was $3.99
    $0.70/oz
  • Maika`i  Sour Cream and Onion Rice & Adzuki Bean Chips, 3.53 Ounce
    Member Price

    Maika`i Sour Cream and Onion Rice & Adzuki Bean Chips, 3.53 OunceOpen product description

    $2.00
    was $2.39
    $0.57/oz
  • Maika`i BBQ Kettle Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Maika`i BBQ Kettle Chips, 5 OunceOpen product description

    $3.49
    was $3.99
    $0.70/oz
  • Maika`i Coconut Chips, Chocolate, 1.4 Ounce
    Member Price

    Maika`i Coconut Chips, Chocolate, 1.4 OunceOpen product description

    $1.50
    was $2.79
    $1.07/oz
  • Maika`i Coconut Chips, Original, 1.4 Ounce
    Member Price

    Maika`i Coconut Chips, Original, 1.4 OunceOpen product description

    $1.50
    was $2.79
    $1.07/oz
  • Maika`i Coconut Chips, Wasabi, 1.4 Ounce
    Member Price

    Maika`i Coconut Chips, Wasabi, 1.4 OunceOpen product description

    $1.50
    was $2.79
    $1.07/oz
  • Maika`i Maui Onion Kettle Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Maika`i Maui Onion Kettle Chips, 5 OunceOpen product description

    $3.49
    was $3.99
    $0.70/oz
  • Maika`i Nacho Barbeque Rice & Adzuki Bean Chips, 3.53 Ounce
    Member Price

    Maika`i Nacho Barbeque Rice & Adzuki Bean Chips, 3.53 OunceOpen product description

    $2.00
    was $2.39
    $0.57/oz
  • Maika`i Naturally Sweet Plantain Chips, 4.4 Ounce
    Member Price

    Maika`i Naturally Sweet Plantain Chips, 4.4 OunceOpen product description

    $3.00
    was $3.49
    $0.68/oz
  • Maika`i Salt & Vinegar Kettle Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Maika`i Salt & Vinegar Kettle Chips, 5 OunceOpen product description

    $3.49
    was $3.99
    $0.70/oz
  • Maika`i Sea Salt and Black Pepper Hand Cut Potato Chips, 3 Ounce
    Member Price

    Maika`i Sea Salt and Black Pepper Hand Cut Potato Chips, 3 OunceOpen product description

    $3.19
    was $3.49
    $1.06/oz
  • Maika`i Sea Salt Hand Cut Potato Chips, 3 Ounce
    Member Price

    Maika`i Sea Salt Hand Cut Potato Chips, 3 OunceOpen product description

    $3.19
    was $3.49
    $1.06/oz
  • Maika`i Sea Salt Kettle Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Maika`i Sea Salt Kettle Chips, 5 OunceOpen product description

    $3.49
    was $3.99
    $0.70/oz
  • Maika`i Sea Salt Plantain Chips, 4.4 Ounce
    Member Price

    Maika`i Sea Salt Plantain Chips, 4.4 OunceOpen product description

    $3.00
    was $3.49
    $0.68/oz
  • Maika`i Sour Cream & Onion Kettle Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Maika`i Sour Cream & Onion Kettle Chips, 5 OunceOpen product description

    $3.49
    was $3.99
    $0.70/oz
  • Maika`i Sour Cream and Onion Plantain Chips, 4.4 Ounce
    Member Price

    Maika`i Sour Cream and Onion Plantain Chips, 4.4 OunceOpen product description

    $3.00
    was $3.49
    $0.68/oz
  • Maika`i Taro Chips, 4 Ounce
    Member Price

    Maika`i Taro Chips, 4 OunceOpen product description

    $8.79
    was $9.49
    $2.20/oz
  • Maui Style Potato Chips, Maui Onion, 6 Ounce
    Member Price

    Maui Style Potato Chips, Maui Onion, 6 OunceOpen product description

    $3.00
    was $4.59
    $0.50/oz
  • Maui Style Potato Chips, Maui Onion, 2.5 Ounce
    Member Price

    Maui Style Potato Chips, Maui Onion, 2.5 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.19
    $1.20/oz
  • Maui Style Potato Chips, Original, 2.5 Ounce
    Member Price

    Maui Style Potato Chips, Original, 2.5 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.19
    $1.20/oz