Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Search Results

Sort by
  • Kettle Hot Jalapeno Potato Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Hot Jalapeno Potato Chips, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Kettle Krinkle Cut Chips Truffle Sea Salt, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Krinkle Cut Chips Truffle Sea Salt, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Kettle Potato Chips, Parmesan Garlic, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Potato Chips, Parmesan Garlic, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Kettle Sea Salt Vinegar Chips Party Size, 13 Ounce
    Member Price

    Kettle Sea Salt Vinegar Chips Party Size, 13 OunceOpen product description

    $8.59
    was $9.59
    $0.66/oz
  • Kettle Unsalted Potato Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Unsalted Potato Chips, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Late July Jalapeno Chips, 6 Ounce
    Member Price

    Late July Jalapeno Chips, 6 OunceOpen product description

    $6.49
    was $7.29
    $1.08/oz
  • Late July Multigrain Tortilla Chips Sweet Potato, 7.5 Ounce
    Member Price

    Late July Multigrain Tortilla Chips Sweet Potato, 7.5 OunceOpen product description

    $3.59
    was $6.99
    $0.48/oz
  • Late July Nacho Cheese Chips, 6 Ounce
    Member Price

    Late July Nacho Cheese Chips, 6 OunceOpen product description

    $6.49
    was $7.29
    $1.08/oz
  • Late July Restaurant Tortilla Chips Chia & Quinoa, 10.1 Ounce
    Member Price

    Late July Restaurant Tortilla Chips Chia & Quinoa, 10.1 OunceOpen product description

    $3.59
    was $7.09
    $0.36/oz
  • Late July Restaurant Tortilla Chips Sea Salt Chips, 10.1 Ounce
    Member Price

    Late July Restaurant Tortilla Chips Sea Salt Chips, 10.1 OunceOpen product description

    $3.59
    was $7.09
    $0.36/oz
  • Late July Restaurant Tortilla Chips Sea Salt Lime, 10.1 Ounce
    Member Price

    Late July Restaurant Tortilla Chips Sea Salt Lime, 10.1 OunceOpen product description

    $3.59
    was $7.09
    $0.36/oz
  • Late July Thin and Crispy Organic Tortilla Chips, Blue Corn, 10.1 Ounce
    Member Price

    Late July Thin and Crispy Organic Tortilla Chips, Blue Corn, 10.1 OunceOpen product description

    $3.59
    was $7.09
    $0.36/oz
  • Lay's Baked Barbecue Potato Crisps, 6.25 Ounce

    Lay's Baked Barbecue Potato Crisps, 6.25 OunceOpen product description

    $6.49
    $1.04/oz
  • Lay's Baked Original Potato Crisps, 6.25 Ounce

    Lay's Baked Original Potato Crisps, 6.25 OunceOpen product description

    $6.49
    $1.04/oz
  • Lay's Barbecue Potato Chips, Party Size, 12.5 Ounce
    Member Price

    Lay's Barbecue Potato Chips, Party Size, 12.5 OunceOpen product description

    $7.29
    was $7.59
    $0.58/oz
  • Lay's Chips, Salt & Vinegar, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Chips, Salt & Vinegar, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Classic Lightly Salted Potato Chips, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Classic Lightly Salted Potato Chips, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Dill Pickle Potato Chips, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Dill Pickle Potato Chips, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Honey Barbecue Potato Chips, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Honey Barbecue Potato Chips, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Potato Chips Classic, 2.5 Ounce
    Member Price

    Lay's Potato Chips Classic, 2.5 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.19
    $1.20/oz
  • Lay's Potato Chips, Barbecue, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Potato Chips, Barbecue, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Potato Chips, Cheddar & Sour Cream, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Potato Chips, Cheddar & Sour Cream, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Potato Chips, Classic, 8 Ounce
    Member Price

    Lay's Potato Chips, Classic, 8 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.69/oz
  • Lay's Sour Cream & Onion Chips, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Sour Cream & Onion Chips, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, Party Size, 12.5 Ounce
    Member Price

    Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, Party Size, 12.5 OunceOpen product description

    $7.29
    was $7.59
    $0.58/oz
  • Lay's Wavy Chips, Original, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lay's Wavy Chips, Original, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lay's Wavy Potato Chips Original, Party Size, 13 Ounce
    Member Price

    Lay's Wavy Potato Chips Original, Party Size, 13 OunceOpen product description

    $7.29
    was $7.59
    $0.56/oz
  • Lays Bbq Brisket, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lays Bbq Brisket, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Lays Do Us A Flavor Bacon Grilled Cheese, 7.75 Ounce
    Member Price

    Lays Do Us A Flavor Bacon Grilled Cheese, 7.75 OunceOpen product description

    $5.49
    was $5.89
    $0.71/oz
  • Loloyum Snack Mix 7 Spice, 6 Ounce
    Member Price

    Loloyum Snack Mix 7 Spice, 6 OunceOpen product description

    $7.49
    was $7.89
    $1.25/oz