Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Search Results

Sort by
  • Fritos Scoop Corn Chips, 9.25 Ounce
    Member Price

    Fritos Scoop Corn Chips, 9.25 OunceOpen product description

    $4.50
    was $6.99
    $0.49/oz
  • Fritos, Lightly Salted, 9.25 Ounce
    Member Price

    Fritos, Lightly Salted, 9.25 OunceOpen product description

    $4.50
    was $6.99
    $0.49/oz
  • From The Ground Up Cauliflower Tortilla Chips, 4.5 Ounce

    From The Ground Up Cauliflower Tortilla Chips, 4.5 OunceOpen product description

    $6.99
    $1.55/oz
  • From The Ground Up Cauliflower Tortilla Chips, Nacho, 4.5 Ounce

    From The Ground Up Cauliflower Tortilla Chips, Nacho, 4.5 OunceOpen product description

    $6.99
    $1.55/oz
  • From The Ground Up Cauliflower Tortilla Chips, Sea Salt, 4.5 Ounce

    From The Ground Up Cauliflower Tortilla Chips, Sea Salt, 4.5 OunceOpen product description

    $6.99
    $1.55/oz
  • Funyuns Flamin Hot, 5.25 Ounce
    Member Price

    Funyuns Flamin Hot, 5.25 OunceOpen product description

    $4.50
    was $6.19
    $0.86/oz
  • Funyuns Flamin Hot Minis Canister, 2.87 Ounce
    Member Price

    Funyuns Flamin Hot Minis Canister, 2.87 OunceOpen product description

    $3.79
    was $4.49
    $1.32/oz
  • Funyuns Minis Canister, 2.87 Ounce
    Member Price

    Funyuns Minis Canister, 2.87 OunceOpen product description

    $3.79
    was $4.49
    $1.32/oz
  • Funyuns Onion, 2 Ounce
    Member Price

    Funyuns Onion, 2 OunceOpen product description

    $2.99
    was $3.19
    $1.50/oz
  • Funyuns Onion, 5.25 Ounce
    Member Price

    Funyuns Onion, 5.25 OunceOpen product description

    $4.50
    was $6.19
    $0.86/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings, Party Size, 8.25 Ounce
    Member Price

    Funyuns Onion Flavored Rings, Party Size, 8.25 OunceOpen product description

    $8.69
    was $9.09
    $1.05/oz
  • Furikake Shrimp Chips, 6 Ounce
    Member Price

    Furikake Shrimp Chips, 6 OunceOpen product description

    $6.99
    was $7.99
    $1.17/oz
  • Furikake Wonton Chips, 12 Ounce
    Member Price

    Furikake Wonton Chips, 12 OunceOpen product description

    $7.99
    was $8.99
    $0.67/oz
  • Have 'A Corn Chips, 4 Ounce
    Member Price

    Have 'A Corn Chips, 4 OunceOpen product description

    $4.19
    was $4.69
    $1.05/oz
  • Hawaiian BBQ Wonton Chips, 12 Ounce
    Member Price

    Hawaiian BBQ Wonton Chips, 12 OunceOpen product description

    $8.99
    was $10.99
    $0.75/oz
  • Huff 'n Puff Furikake Arare Delight, 5 Ounce
    Member Price

    Huff 'n Puff Furikake Arare Delight, 5 OunceOpen product description

    $10.79
    was $12.19
    $2.16/oz
  • Huff 'n Puff Kona Coffee Mac Nut Delight, 5 Ounce
    Member Price

    Huff 'n Puff Kona Coffee Mac Nut Delight, 5 OunceOpen product description

    $10.79
    was $12.19
    $2.16/oz
  • Huff 'n Puff Macadamia Nut Delight, 5 Ounce
    Member Price

    Huff 'n Puff Macadamia Nut Delight, 5 OunceOpen product description

    $10.79
    was $12.19
    $2.16/oz
  • Huff 'n Puff Ube Macadamia Nut, 5 Ounce
    Member Price

    Huff 'n Puff Ube Macadamia Nut, 5 OunceOpen product description

    $10.79
    was $12.19
    $2.16/oz
  • Jose Andres Potato Chips, 6.7 Ounce
    Member Price

    Jose Andres Potato Chips, 6.7 OunceOpen product description

    $8.99
    was $9.99
    $1.34/oz
  • Jose Andres Potato Chips, 1.41 Ounce

    Jose Andres Potato Chips, 1.41 OunceOpen product description

    $2.99
    $2.12/oz
  • Josefina Tortilla Chips, 12 Ounce
    Member Price

    Josefina Tortilla Chips, 12 OunceOpen product description

    $3.99
    was $5.49
    $0.33/oz
  • Kettle Backyard Barbeque Potato Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Backyard Barbeque Potato Chips, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Kettle Chips Air Fried Himalayan Salt, 4.25 Ounce
    Member Price

    Kettle Chips Air Fried Himalayan Salt, 4.25 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.79
    $1.13/oz
  • Kettle Chips Avo Kimchi, 6 Ounce
    Member Price

    Kettle Chips Avo Kimchi, 6 OunceOpen product description

    $6.99
    was $8.29
    $1.17/oz
  • Kettle Chips Avo Special Sauce, 6 Ounce
    Member Price

    Kettle Chips Avo Special Sauce, 6 OunceOpen product description

    $6.99
    was $8.29
    $1.17/oz
  • Kettle Chips Habnero Lime Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Chips Habnero Lime Chips, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Kettle Chips, Krinkle Salt & Pepper, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Chips, Krinkle Salt & Pepper, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Kettle Dill Pickle Krinkle Cut Potato Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Dill Pickle Krinkle Cut Potato Chips, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz
  • Kettle Honey Dijon Potato Chips, 5 Ounce
    Member Price

    Kettle Honey Dijon Potato Chips, 5 OunceOpen product description

    $4.79
    was $6.19
    $0.96/oz